Úradné hodiny kancelárie prvého kontaktu
Pon   08.00 - 12.00 hod., 13.00 - 16.00 hod.
Uto   08.00 - 12.00 hod., 13.00 - 16.00 hod.
Str    08.00 - 12.00 hod., 13.00 - 17.00 hod.
Štv    08.00 - 12.00 hod., 13.00 - 15.30 hod.
Pia    08.00 - 12.30 hod.
  Návštevné hodiny starostu
každý deň po telefonickej dohode
Sekretariát
055 / 789 06 37
sekret@mckvp.sk
  Sociálny podnik
Nové projekty


Zmluvy, objednávky a faktúry

Kalendár

Voľné pracovné miesta
Autovraky

Z aktuálneho diania

23.11.2020

Starosta Mestskej časti Košice - Sídlisko KVP oznamuje, že  XVIII. zasadnutie Miestneho zastupiteľstva MČ Košice-Sídlisko KVP sa uskutoční dňa  03.  decembra 2020 ( štvrtok ) o 15:00 hodine v priestoroch Miestneho úradu Mestskej časti Košice-Sídlisko KVP, Trieda KVP č.1, I. poschodie, zasadacia miestnosť.

Viac
Poznáme výsledky hlasovania Participatívneho rozpočtu
Predstavujeme vám víťazné projekty prvého ročníka Participatívneho rozpočtu na sídlisku KVP! Rozhodli ste o nich Vy všetci, ktorí ste sa na stránke www.sidliskokvp.hlasobcanov.sk zapojili do hlasovania a podporili svojho favorita. Gratulujeme predkladateľom týchto víťazných projektov.
 
Ďakujeme zároveň všetkým žiadateľom, ktorí sa zapojili so svojou myšlienkou ako zlepšiť život v našej mestskej časti, veľmi si to vážime, sú pre nás inšpiráciou do ďalšej práce. Veľká vďaka aj vám všetkým, ktorí ste sa zapojili do hlasovania a venovali mu pár minút zo svojho času.
 
Tešíme sa na realizácie nápadov v roku 2021. Aj vďaka vám sa nám tu bude opäť žiť o čosi lepšie. KVP-čkári ste super!

 

Viac
13.11.2020

Návrh Všeobecne záväzného nariadenia č. 16/2020 o podmienkach poskytovania dotácií z rozpočtu mestskej časti právnickým osobám a fyzickým osobám - podnikateľom.

Viac
KVP-čkári pozor! Sme v polovici hlasovania participatívneho rozpočtu
Ešte stále ste sa nezapojili do hlasovania v participatívnom rozpočte? Pozor! Sme už v polovičke hlasovania a čas sa kráti.
Neváhajte a kliknite na stránku www.sidliskokvp.hlasobcanov.sk a vyberte si z ponuky zaujímavých projektov, ktoré zveľadia naše sídlisko KVP.
 
Ako hlasovať? 5 krokov v priebehu 3 minút:
 
Vyberte 3 občianske projekty a kliknite na „Pokračovať“ (pod zoznam projektov)
Vyberte 3 zadania pre mestskú časť a kliknite „HLASOVAŤ“
Vyplňte Vaše údaje a telefónne číslo
Kliknite na Poslať overovací kód. Odošlite bezplatný SMS kód, ktorý Vám príde
 
Ďakujeme za každý jeden hlas.
 

 

Viac
Mestská časť začne v pondelok so súvislými opravami chodníkov

Milí obyvatelia, oznamujeme vám, že v týždni od 09.11.2020 do 13.11.2020 budú na našom sídlisku na viacerých miestach prebiehať súvislé opravy najviac poškodených chodníkov pre peších. O priebehu prác budeme informovať, všetko bude závisieť od počasia a od Vašej súčinnosti.

Vodiči na Wuppertálskej č.1-5 a na Dénešovej č.35 - 43 pozor! Na týchto úsekoch vás žiadame o pomoc a spoluprácu. Bude potrebné preparkovať na 48 hodín Vaše automobily, minimálne 1 meter od chodníku, aby nedošlo k poškodeniu Vášho majetku. Presný čas Vám oznámime cez Appku, FB a oznamom na vchodových dverách.
 
V tejto fáze opravíme viac ako 1.800 m2 chodníkov a odstránime 2 zbytočné schody, čím vytvoríme bezbariérové prístupy.
 
Ďakujeme za spoluprácu. Robíme to pre Vás.
Viac
Hlasujte v participatívnom rozpočte

Milí KVP-čkári, 

nezabudite, že je spustené hlasovanie v rámci prvého ročníka Participatívneho rozpočtu na KVP. Svoj hlas môžete dať 3 občianskym projektom a 3 zadaniam pre mestskú časť. Vaše hlasy budú zarátené po zadaní SMS kódu, ktorý obdržíte po vyplnení krátkeho dotazníka. Hlasovanie je bezplatné, je len na vás ktoré nápady podporíte. Nezabudnite, hlasujeme len do 15.11.2020! Víťazné projekty sa budú realizovať v roku 2021.

Viac
Miestny úrad bude v pondelok - 2.11.2020 zatvorený

Oznamujeme obyvateľom, že Miestny úrad Mestskej časti Košice - Sídlisko KVP bude z dôvodu dezinfekcie priestorov v pondelok 2.11.2020 ZATVORENÝ.

S vybavením vašich záležitostí vám radi pomôžeme v utorok. Za pochopenie ďakujeme. 

Viac
Mapy odberných miest na Sídlisku KVP
Prinášame Vám mapy jednotlivých odberných miest na Sídlisku KVP, aby ste videli, ktoré miesto je najbližšie k vám, ale aj informácie o tom, kedy vám odporúčame ísť sa dať otestovať. Robíme všetko preto, aby sme vám priebeh testovania uľahčili, aktuálne dokončujeme aj aplikáciu, v ktorej si budete môcť pozrieť čakacie doby jednotlivých odberných miest na našom sídlisku. Bližšie informácie sa dozviete v priebehu dnešného dňa.
 
Buďte trpezliví a pomôžte nám tým, že ak vám to situácia dovolí budete sa riadiť odporúčaným abecedným zoznamom a budete sa riadiť pokynmi. Samozrejme, otestovať sa môžete prísť na ľubovoľné odberné miesto v ľubovoľnom čase. Dávame do pozornosti aj jedinú možnosť testovania z auta, teda „drive – in“ v Košiciach, ktoré budete môcť absolvovať na letisku.
 
Spoločnými silami to určite zvládneme, ďakujeme za každé povzbudivé slová a pomoc.

 

Viac
Odporúčaný časový harmonogram testovania podľa abecedy

KVP-čkári, na bránach svojich bytových domov by ste už v týchto chvíľach mali mať oznamy o odberných miestach na našom sídlisku spolu s odporúčaným abecedným zoznamom.

Prosíme vás, ak vám to situácia dovolí, snažte sa riadiť týmto zoznamom. Chceme tým predísť dlhej čakacej dobe pred odberným miestom a uľahčiť vám tým celý priebeh testovania.
Pripomíname, že je to odporúčanie, ak vám navrhovaný čas nevyhovuje, môžete samozrejme prísť na testovanie v iný čas.


Ďakujeme za vašu spoluprácu, vďaka ktorej to spoločne určite zvládneme.

Viac
Celoplošné testovanie: Odberové miesta na KVP
Na prvé kolo celoplošného testovania, ktoré nás čaká túto sobotu (31.10.2020) a nedeľu (1.11.2020) v čase od 7:00-22:00 hod. sa intenzívne pripravujeme aj my.
 
Aktuálne čakáme na schválenie navrhovaných odberných miest Regionálnym úradom verejného zdravotníctva. Všetky miesta sme si už ale prešli a skontrolovali spolu s armádou, ktorá nám ich odsúhlasila. Definitívne budú až po potvrdení RÚVZ, to znamená, že ich počet sa môže ešte zmeniť. Nateraz to však vyzerá tak, že budeme mať k dispozícii 11 odberných miest.
 
Testovanie bude prebiehať od 7:00 - 22:00 hod. Odber z auta nie je schválený, na testovanie však autom prísť môžete, rovnako v ňom aj počkať na výsledky. Tie by ste mali dostať minimálne do 30 minút.
 
Všetky informácie budeme priebežne aktualizovať. KVP-čkári, čaká nás veľká výzva, no spoločnými silami to zvládneme.
Viac
predchádzajúce | nasledujúce
Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224