Pripomienka: Verejná diskusia na tému výstavby nového mestského parku na Povrazovej ulici

Už v pondelok 23.10.2023 o 17:00 hod. sa uskutoční verejná diskusia na tému výstavby nového mestského parku na Povrazovej ulici. Chceme počuť Vaše názory, ako si predstavujete toto územie v budúcnosti. Váš pohľad je kľúčový pre realizáciu tohto projektu.
 
Stretneme sa na športovom ihrisku medzi vežiakmi č.2-4-6 na Wurmovej ulici. Presné miesto je vyznačené na mape nižšie. Vezmite aj svojich susedov a príďte sa vyjadriť.

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!