Zber posypového materiálu

Posypové kamienky začnú zo sídliska KVP od pondelka 8.3.2021 postupne miznúť. Aj keď zimná údržba oficiálne končí až 31.marca, vzhľadom na priaznivé počasie chceme začať v tomto roku s ich odpratávaním skôr.
 
Zametači sa budú postupne sústreďovať na jednotlivé ulice ako i okolia zastávok MHD či nákupných centier.
 
Tejto aktivite budeme venovať najbližšie 2 až 3 týždne, preto buďte trpezliví, ak nás hneď v pondelok nezbadáte na svojej ulici. Zároveň upozorňujeme na zvýšenú prašnosť, ktorú môžeme pri týchto prácach očakávať.
 
Odpratávanie štrku z ciest po zime je jasným znakom, že tu máme jar, aj napriek aktuálym opatreniam veríme, že ze sa blížime k lepším a zdravším časom.

Ďakujeme za trpezlivosť.

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!