Harmonogram VKK na mesiac marec

Naplánujte si jarné upratovanie podľa uvedených termínov rozmiestnenia veľkokapacitných kontajnerov (VKK) na našom sídlisku v mesiaci marec. Nadrozmerný odpad ako práčky, chladničky alebo rôzne druhy nábytku patrí práve tu alebo na zberný dvor. Ten najbližší nájdete na Popradskej ulici.

Zoznam rozmiestnenia na celý rok pre našu mestskú časť nájdete tu - https://www.kosit.sk/obyvatelia/celorocne-upratovanie/harmonogram-celorocneho-upratovania/. 

Svojou zodpovednosťou nám pomáhate udržiavať naše sídlisko čisté a zdravé. Ďakujeme.

Fotogaléria

Dokumenty na stiahnutie

Harmonogram_marec
veľkosť: 354.02 KB
Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!