Vaša pomoc dorazila ku konkrétnym majiteľom

Aj Vy ste sa zapojili do vianočných zbierok v rámci projektu „KVP pomáha,“? Môžete mať úsmev na tvári. Povieme Vám, mali ho aj ľudia, ktorých ste obdarovali. Aj keď ich osobne nepoznáte, posielajú Vám uprimné pozdravy za to, že myslíte aj na ľudí v núdzi.
 
  • Trvanlivé potraviny, ktoré ste nám na úrad priniesli sú už v kuchynke zariadenia Oáza nádej pre nový život v Bernátovciach. Ďalšie potraviny ako aj hygienické potreby si budú môcť zakúpiť vďaka finančnému príspevku vo výške 500 eur, ktorý sa nám podarilo vyzbierať na účet nášho Občianskeho združenia.
  • Nové školské pomôcky potešili zas neziskovú organizáciu Úsmev ako dar. Tá ich daruje konkrétnym rodinám s deťmi, ktoré budú môcť prísť po Novom roku do školy s pomôckami, ktoré potrebujú. Ďakujeme nášmu poslancovi Peťovi Korimovi.
  • A nezabudli sme ani na opustené zvieratká, ktorým sme odniesli granule, konzervy a ich obľúbené potraviny, ktoré ste zakúpili aj Vy.
 
Ako málo stačí na to, aby ste urobili niekomu krajšie Vianoce. Aj vďaka Vašim dobrým srdciam sme ich dnes predčasne urobili tým, ktorí nemajú toľko šťastia ako my.
 
Veľmi Vám ďakujeme a sme hrdí na to, že na sídlisku KVP žijú dobrí a srdeční ľudia.

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224