Štartuje súťaž o nový športový areál, spojme sily pre naše deti

Už vo štvrtok (25.8.2022) to vypukne! Na stránke www.kauflandpark.sk sa začne boj o nový športovo-oddychový areál K-Park pre naše deti a mládež, ktorý si tento raz nenecháme ujsť.

Ako mnohí viete, začiatkom roka nám výhra v tejto súťaži tesne nevyšla, preto by sme chceli uspieť teraz, no musíme spojiť sily už od začiatku. Preto Vás žiadame o pomoc. Potrebujeme každodenné hlasy na to, aby sa nám to podarilo. Ak môžete, oslovte aj svojich známych, susedov a priateľov, každý hlas je pre nás vzácny.

Postup je nasledovný:

  • Hlasovanie bude prebiehať na stránke www.kauflandpark.sk
  • Hlasujte za Sídlisko KVP každý jeden deň až do 5.10.2022.
  • Pri prvej návšteve je potrebná registrácia, pri opakovanej návšteve sa stačí už iba prihlásiť na tej istej stránke.
  • V prípade potreby sme Vám k dispozícii aj priamo na miestnom úrade, kde registráciu urobíme za Vás a pomôžeme Vám s hlasovaním.

Vyhráva prvých 7-miest, spojme sily, aby bolo Sídlisko KVP medzi nimi. Ďakujeme.

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!