Spustili sme 3.ročník participatívneho rozpočtu

 
Po úspešných dvoch ročníkoch spúšťame na Sídlisku KVP v poradí 3.ročník participatívneho rozpočtu. A to znamená jediné – príležitosť pre Vás, ako svojim nápadom zlepšiť život v našej mestskej časti.
Projekty môžete zasielať prostredníctvom stránky www.sidliskokvp.hlasobcanov.sk až do 14.októbra v dvoch kategóriách:
  • Občianske projekty - do výšky 2 000 eur, ktorých realizácia bude vo Vašich rukách.
  • Zadania pre mestskú časť - do výšky 5 000 eur, ktorých realizácia bude prebiehať v réžii mestskej časti.

Dobré nápady môže pridať každý jeden z Vás. Podporíte tým rozvoj miesta v ktorom žijete, a to sa predsa vždy oplatí.

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!