Na Sídlisku KVP pribudli štyri externé defibrilátory

V prípade potreby dokáže do príchodu zdravotníkov zachrániť ľudský život. Reč je o automatizovanom externom defibrilátore. Na Sídlisku KVP pribudli štyri, a to na miestach so zvýšenou koncentráciou ľudí. V každom obvode nájdete jeden:
  • pri predajni DM drogérie na pasáži OC GRUNT
  • pri Komunitnej kaviarni v Drocárovom parku
  • medzi poštou a kostolom na Cottbuskej ulici
  • pri lekárni na Hemerkovej ulici
V spolupráci s košickou záchrankou sme pre verejnosť pripravili aj edukačný workshop, ktorého súčasťou boli profesionálne ukážky poskytnutia prvej pomoci prostredníctvom defibrilátora. Na vlastnej koži si to vyskúšali aj niektorí obyvatelia sídliska. Záchranárom veľká vďaka za ich odborný a ľudský prístup zároveň.
 
Tieto prístroje, ktorými chceme prispieť k ochrane zdravia ľudí na KVP sme mohli zakúpiť vďaka úspešnému projektu z Nadácie Allianz, do ktorého sme sa zapojili.
 
O externé zdroje sa budeme uchádzať aj naďalej, pretože takýmto spôsobom vieme dosiahnuť ďalšie výsledky v prospech našich obyvateľov. A to predsa stojí za to.

 

Fotogaléria

Dokumenty na stiahnutie

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!