Zmena termínu Charity Bus na Sídlisku KVP

Vzhľadom na situáciu s počasím sa Dopravný podnik mesta Košice rozhodol charitatívnu zbierku presunúť na pondelok 19.12.2022.
 
Miesto ako aj čas pristavenia Charity busu zostáva rovnaké - na parkovisku pri kostole v čase od 16:30 - 18:30 hod.
Priniesť môžete trvanlivé potraviny, drogériu či hygienické potreby. Veci poputujú Arcidiecéznej charite Košice.
 
Ak Vám to situácia dovoľuje, prispejte do tejto zbierky a pomôžte ľuďom, ktorí nemajú toľko šťastia ako my.
 
Srdečne ďakujeme.

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!