Zber vianočných stromčekov

Zber a odvoz použitých vianočných stromčekov sa v celých Košiciach začne v pondelok (9.1.2023).
 • Stromčeky by mali byť očistené od ozdôb a umiestnené vedľa smetných nádob určených na komunálny odpad, resp. do ohrádok.
 • Pred zberom nie je potrebné stromček baliť do fólie, zväzovať špagátom, či inak pripraviť na odvoz.
 • V rámci Sídliska KVP je možnosť uložiť stromčeky do ohrádok, ktoré boli dočasne osadené výhradne na tento účel. Dočasné ohrádky nájdete na týchto miestach:
 1. Dénešova 27
 2. Dénešova 55
 3. Wurmova 13-15
 4. Čordákova 46
 5. Hemerkova 24
 6. Húskova 37
 7. Starozagorská 2
 8. Klimkovičova ulica
Táto služba bude vykonávaná v koordinácii s firmou KOSIT, a.s. a potrvá až do 28.02.2023. Stromčeky sa budú odvážať priebežne.
 
Zničené a viac nepoužiteľné umelé vianočné stromčeky môžete bezplatne odovzdať v ktoromkoľvek zbernom dvore v Košiciach. Najbližší sa nachádza na Popradskej ulici. Tento biologicky rozložiteľný odpad bude odvážaný do kompostárne, kde ho materiálovo zhodnotia.
 
Viac informácií o zbere vianočných stromčekov nájdete tu: https://www.kosit.sk/zber-a-odvoz-vianocnych-stromcekov-2/
 
Prosíme, buďte zodpovední a pomôžte nám aj takýmto spôsobom s čistotou nášho sídliska. Ďakujeme.

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!