Ďalšie športovisko sme na Sídlisku KVP zmenili na nepoznanie

Žiari vychyteným dizajnom, láka farbami a ponúka kvalitné športové vyžitie. Také je po novom basketbalové ihrisko na Starozagorskej ulici, ktoré sme zmenili na nepoznanie. Postarali sa o to umelci z WallDesign pod taktovkou Mária Biháryho, s ktorým sme išli do spolupráce aj v tomto roku v rámci Projektu ihrisko.
 
V okolí športoviska pribudli ďalšie novinky, keďže sme sľúbili, že táto obnova bude naozaj vo veľkom štýle. Farbami žiari i betónová plocha nad a vedľa neho, kde nájdete aj špeciálny prvok - 3D rubikovú kocku. Skúste sa na ňu postaviť a odfotiť sa.
 
Veríme, že táto nová podoba pritiahne na ihrisko viac mladých ľudí a športovcov.

#walldesign #mariobihary #semtex #projektihrisko

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!