Čaká nás privítanie najmenších KVPčkárov

Už tento piatok 18.8.2023 nás v zasadačke miestneho úradu čaká slávnostné uvítanie našich najmenších.Táto udalosť je určená pre deti narodené od marca do júna 2023.

Ak máte dieťa narodené v tomto časovom období, vo svojej schránke by ste si mali nájsť pozvánku od mestskej časti. Prosíme, nezabudnite priniesť návratku, aby sme mohli rátať s Vašou prítomnosťou v piatok.

S radosťou sa na Vás tešíme a sme vďační spoločnosti Kaufland za to, že nám opäť umožnili zdokonaliť toto podujatie..

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!