Zostávajú posledné dni na podávanie nápadov do participatívneho rozpočtu

Máte v hlave zaujímavý nápad na zlepšenie nášho sídliska? Možno by ste chceli zažiť viac zaujímavých podujatí alebo mať vo svojom okolí príťažlivejší verejný priestor.
 
Teraz je ten správny čas prísť s nápadmi, ktoré nám pomôžu zveľadiť naše sídlisko. Zapojte sa na stránke - www.sidliskokvp.hlasobcanov.sk do nášho participatívneho rozpočtu!
 
Projektové zámery je možné podávať v dvoch kategóriách:
  • Občianske projekty - do výšky 2 000 eur, ktoré realizujú občania/OZ.
  • Zadania pre mestskú časť - do výšky 5 000 eur, ktoré realizuje samospráva.
Nepremeškajte túto jedinečnú príležitosť, a pošlite svoje nápady do 18. októbra. Spolu môžeme dosiahnuť pozitívnu zmenu na KVP!

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!