Október patrí seniorom, ďakujeme, že vás máme

Október, mesiac, ktorý nám pripomína múdrosť a skúsenosti našich starkých. So seniormi zo Sídliska KVP sme toto obdobie oslávili špeciálnym popoludním v našom dennom centre. Uvedomujeme si, že pre nich majú dôležitý význam spoločné okamihy, a preto pravidelne organizujeme tanečné popoludnia, zaujímavé diskusie, oslavy jubileí či športové aktivity.
 
Milí naši seniori, prajeme vám, aby ste boli obklopení radosťou a láskou svojich najbližších počas celého roka.
Ďakujeme našim sponzorom za podporu tohto podujatia a aktivít pre našich seniorov - KLAS Potraviny, FRUCONA, LABAŠ.

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!