Dôležitý oznam: Miestny úrad bude vo štvrtok 4.7.2024 z dôvodu čerpania celozávodnej dovolenky zatvorený

Radi by sme vás informovali, že vo štvrtok 4. júla 2024 bude Miestny úrad Mestskej časti Košice – Sídlisko KVP zatvorený z dôvodu čerpania celozávodnej dovolenky.
 
Prosíme vás, aby ste si svoje záležitosti vybavili najneskôr do stredy 3. júla 2024. V tento deň sme vám plne k dispozícii počas našich úradných hodín a radi vám pomôžeme s vašimi potrebami a požiadavkami.
 
S radosťou vás opäť privítame v pondelok 8. júla 2024, kedy bude miestny úrad znovu otvorený pre verejnosť podľa štandardných úradných hodín. Ďakujeme za pochopenie.

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!