ČISTENIE PARKOVÍSK BUDE POKRAČOVAŤ, PROSÍME VÁS O SÚČINNOSŤ

V nasledujúcom týždni budeme pokračovať s čistením parkovísk na miestach, ktoré sa nestihli tento týždeň. Dôvodom je výrazné znečistenie v niektorých úsekoch, ako aj nepreparkovanie vozidiel niektorými vodičmi. Zaznamenali sme aj odlepovanie oznamov o čistení z brán bytových domov.
 
Prosíme vás preto o spoluprácu a rešpektovanie dočasného dopravného značenia počas čistenia. Toto čistenie je pilotným projektom, v ktorom testujeme efektívnosť a logistiku tejto aktivity. Na základe tejto skúsenosti budeme schopní lepšie plánovať a organizovať budúce čistenia, aby boli čo najefektívnejšie a najmenej obťažujúce pre všetkých obyvateľov. Vaša spätná väzba a spolupráca sú preto pre nás nesmierne dôležité.
 
HARMONOGRAM ČISTENIA:
08. 07. 2024 (pondelok), 07:30 – 11:00 h:
  • Ulica Jasuschova č. 2 až č. 24, spodné parkovisko zo zatrávňovacích dielov – rad bližšie k Triede KVP.
09. 07. 2024 (utorok), 07:30 – 11:00 h:
  • Ulica Jasuschova č. 2 až č. 24, opačná strana spodného parkoviska zo zatrávňovacích dielov – rad bližšie k ulici Jasuschova.
10. 07. 2024 (streda), 07:30 – 11:00 h:
  • Ulica Zombova – parkovisko pred miestnym úradom.
  • Ľavá strana ul. Zombova od miestneho úradu (pozdĺžne parkovacie miesta) po horný vjazd k súkromným garážam.
  • Pravá strana ulice Zombova od križovatky s ul. Húskovou po č. 13.
  • Ulica Húskova obojstranne od križovatky s ul. Zombovou po priechod pre chodcov pri č. 5.
Ďakujeme za vašu trpezlivosť a súčinnosť. Spoločne môžeme zabezpečiť, že naše sídlisko bude čisté a bezpečné pre všetkých.

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!