KVP-čkári držia spolu za každých okolností

Nespájame sa iba pri dobrých veciach, ale držíme spolu aj teraz, keď sú dni náročnejšie ako obvykle. Za posledných 24-hodín sa nám ozvali desiatky mamičiek, senioriek, ale aj mužov, ktorí sú teraz doma alebo na tzv. Home office, a chcú pomôcť.

Čo teraz potrebujeme všetci bez ohľadu na vek, či zamestnanie, sú ochranné rúška. Každý z nás však pociťuje ich nedostatok, v lekárňach sú beznádejne vypredané, na nové zásoby sa stále čaká. My na KVP sa na to nespoliehame, a tento čas využívame na ich vlastnoručnú výrobu.

ĎAKUJEME každému jednému z Vás, ktorí sa dobrovoľne zapájate a dokazujete, že spolupatričnosť nie je zabudnutá hodnota a o Vami vyrobené rúška sa delíte so susedmi, známymi ale i tou najrizikovejšou skupinou, seniormi.

Chceme Vás poprosiť, aby ste v tom pokračovali, ak máte možnosť a chuť pomôcť nie len sebe ale aj ostatným. Radi Vám k tomu pomôžeme dodaním materiálu na šitie. Ten nájdete na našom miestnom úrade, stačí ak nám napíšete správu tu na Facebooku alebo zavoláte na - 055/789 06 16 a dohodneme sa.

A nezabúdajte mať rúško vždy na sebe, znižujeme ním šancu šírenia nákazy.

Nevieme, ako dlho táto situácia potrvá, no veríme, že z toho vyjdeme spoločne silnejší.

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224