Slovenská pošta informuje, to najdôležitejšie posúvame k Vám

Vo svojich schránkach si v týchto dňoch možno nájdete oznámenie o uložení zásielky, teda žltý lístok. Slovenská pošta v záujme ochrany šírenia nákazy koronavírusom informuje, že NEBUDE v týchto dňoch doručovať zásielky. Zapísaným zásielkám uloženým na pobočkách predlžuje odbernú lehotu o 14 dní.

Zákazníkov, ktorí sú v karanténe, zároveň žiada, aby to uviedli čitateľne na svojom zvončeku a upozornili na to doručovateľa.

Ak môžete, návštevám pobočiek pošty sa teraz vyhnite, a ak je to možné vybavte si potrebné záležitosti online alebo cez mobilnú aplikáciu. V prípade, že na poštu predsa len musíte ísť NEZABUDNITE SI RÚŠKO alebo inú ochranu nosa a úst. Bez toho sa do jej priestorov nedostanete. Takisto nezabúdajte aj na primeraný a v tomto období mimoriadne dôležitý odstup jednak od ostatných čakajúcich či zamestancov pošty.

Pripomíname, že aj preberanie zásielok kuriérom je možné iba s rúškom alebo inou ochranou. Správajme sa zodpovedne aj voči týmto ľuďom, ktorí sú denne vystavovaní riziku.

⚠Všetky dôležité informácie nájdete aj na stránke Slovenskej pošty➡ https://www.posta.sk/m#news

Vírus sťažuje život nie len nám, ale hlavne ľuďom, ktorí pracujú v službách, medzi nimi aj zamestanci pošty. Buďme voči nim v týchto dňoch viac ohľaduplní a vďační. Zaslúžia si to.

PS: Pred a po návšteve doručovateľa alebo kuriéra si nezabudnite vydezinfikovať ruky dezinfekčným prostriedkom.

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224