Mestská časť Košice Sídlisko KVP

Mestská časť Košice Sídlisko KVP
Dnes je štvrtok, 18.07.2019RSSFacebook
Vyhľadávanie

Privítali sme nový školský rok

Skončili sa prázdniny a pre žiakov sa začal nový školský rok. Aby sme im spríjemnili jeho začiatok, Mestská časť Košice-Sídlisko KVP  dňa 7. septembra pre všetkých školopovinných aj tých menších pripravila v priestoroch Areálu ČIČKY zábavné podujatie pod názvom „ŠKOLA VOLÁ“.
(Podujatie bolo pôvodne naplánované v termíne 04.09.2018, avšak z dôvodu nepriaznivého počasia a nevhodného terénu pre deti bolo preložené na deň 07.09.2018)
Počas  slnečného popoludnia si deti užili množstvo zábavy prostredníctvom bohatého kultúrneho programu a atrakcií. Občianske združenie Haliganda pod vedením p. Romana Sorgera sa s prítomnými prostredníctvom interaktívnej show vrátilo do predhistorických čias, kde si mohli uloviť mamuta, v „chemickom laboratóriu“ mohli pozorovať rôzne chemické javy vrátane  rôznych zaujímavých pokusov, zapojili sa do súťaží  s moderátorkou Katkou, zaskákali si aj na skákacom hrade a trampolíne. Prítomných najviac prekvapil a zaujal transformer, s ktorým sa mohli odfotiť. Jednou z najnavštevovanejších atrakcií pre deti bola lukostreľba. OZ Dračia stopa zabezpečilo „súťažné stanovištia“ - tematické súťaže pre tie-ktoré vekové kategórie s rôznou variabilitou a obtiažnosťou. Súčasťou zábavy bolo maľovanie na tvár a trblietavé tetovanie.
Veríme, že náš úmysel spríjemniť žiakom vstup do školských lavíc bol naplnený.

 

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

Telefón: 055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224