Faktúry, objednávky, zmluvy - do 04.05.2017

Transparentná samospráva

Parkovanie

03.01.2022

Parkovanie na sídlisku KVP je pre všetkých zadarmo. A tak ako to už býva, veci zadarmo nie sú dokonalé, ani neobmedzene dostupné. Parkovacích miest nie je dostatok a o tie ktoré sú, sa musíme vedieť podeliť.

Viac
28.03.2022

Otvorene o parkovaní na sídlisku KVP (II. časť)

Parkovanie na našom sídlisku KVP je dlhodobý problém. Uvedomujeme si to rovnako, ako každý jeden vodič nášho sídliska. Máme za to, že je potrebné otvárať transparentnú a konštruktívnu verejnú diskusiu s našimi občanmi a hľadať spoločné riešenia.

Preto Vám prinášame aj túto sériu článkov o parkovaní s cieľom poskytnú Vám čo najviac informácií, ktorými momentálne ako samospráva disponujeme na základe našej dennodennej praxe, našich skúseností a vedomostí. Prosíme, diskutujme spoločne.

Viac
30.06.2022

Otvorene o parkovaní na sídlisku KVP (III.časť)

Jednou z mála možností, ktoré nám dovoľujú naše kompetencie, je výstavba nových parkovacích miest. Tak, ako sme už informovali v predchádzajúcej časti, nechali sme si vypracovať niekoľko projektových dokumentácií na rozšírenie parkovacích miest na našom sídlisku, z ktorých sa nám podarilo dobudovať parkovacie plochy na parkovisku Zombova. V procese stavebného konania máme napriek obštrukciám rozšírenie parkovacích miest na Dénešovej ulici. Tesne pred začiatkom realizácie máme projekt rozšírenia parkoviska na Janigovej ulici.

Viac
01.02.2023

Vzhľadom na množiace sa otázky k vyhradeným parkovacím miestam, sme sa rozhodli zhrnúť Vám dôležité fakty k tejto téme.

V prvom rade je nevyhnutné pripomenúť, že Sídlisko KVP má oproti ostatným mestským častiam iné kompetencie, do ktorých spadá aj správa komunikácii: nie však kompetencia cestného správneho orgánu, ktorým je Mesto Košice.

Vyhradzovanie parkovacích miest sa riadi Zákonom č. 135/1961 o pozemných komunikáciách (cestný zákon) a Všeobecným záväzným nariadením (VZN) mesta Košice č. 221 o výkone správy pri osobitnom užívaní miestnych a účelových ciest.

Povolenie na vyhradenie parkovacieho miesta ako aj jeho zrušenie vydáva cestný správny orgán, ktorým je na území mesta Košice referát dopravy Magistrátu mesta Košice.

 

 

Viac
Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!