Úradné hodiny kancelárie prvého kontaktu
Pon   08.00 - 12.00 hod., 13.00 - 16.00 hod.
Uto   08.00 - 12.00 hod., 13.00 - 16.00 hod.
Str    08.00 - 12.00 hod., 13.00 - 17.00 hod.
Štv    08.00 - 12.00 hod., 13.00 - 15.30 hod.
Pia    08.00 - 12.30 hod.
  Návštevné hodiny starostu
každý deň po telefonickej dohode
Sekretariát
055 / 789 06 37
sekret@mckvp.sk
  Sociálny podnik
Riešenie migračných výziev v obci Mestská časť Košice – Sídlisko KVP

Nové projekty


Zmluvy, objednávky a faktúry

Kalendár

Wifi pre Teba v Mestskej časti Košice - Sídlisko KVP“

Z aktuálneho diania

Pozývame Vás na verejnú diskusiu o obnove vnútrobloku Klimkovičova - Čordákova
04.09.2023
S ohľadom na zvýšený záujem obyvateľov o tému obnovy vnútrobloku medzi Klimkovičovou a Čordákovou ulicou sme sa rozhodli uskutočniť opakovanú verejnú diskusiu. Spolu s našimi odborníkmi na architektúru Vám opäť predstavíme náš projekt a budeme radi, ak nám poskytnete svoje cenné názory.
  • Dátum a čas: Pondelok, 11. september 2023, o 17:00 hod.
  • Miesto: Priamo vo vnútrobloku medzi Klimkovičovou a Čordákovou ulicou. V prípade nepriaznivého počasia sa stretneme v zasadačke miestneho úradu.
Vaše pripomienky, inšpirácie a názory budú dôležité pre tvorbu vnútrobloku, ktorý bude slúžiť našej komunite. Neváhajte sa zúčastniť tejto významnej verejnej diskusie.
 
Oznamy plánujeme zverejniť aj na brány bytových domov, aby sme čo najviac ľudí informovali o tomto podujatí. Rovnako by bolo skvelé, ak by ste informovali aj svojich susedov a známych.
 
Ďakujeme za Vašu angažovanosť a za to, že nám pomáhate vytvárať lepšie prostredie pre nás všetkých.

 

Viac
Leto s NEONKOU na KVP zakončíme fit maratónom
22.08.2023
Športové Leto s Neonkou sa na sídlisku KVP blíži ku svojmu vrcholu. Čaká nás niečo skutočne špeciálne. Pripravte sa na 90-minútový fit maratón, ktorý Vás dostane do pohybu, zábavy a pozitívnej energie. Toto je udalosť, na ktorú sa nechcete len pozerať z okna - chcete byť jej súčasťou!
 
Pod vedením profesionálnych trénerov si spoločne na ihrisku v Drocárovom parku od 18:00 hod. zacvičíme Bodyattack, Bodycombat a Core. Je to jedinečná príležitosť dobiť sa poriadnou dávkou energie v závere leta.
 
Tak neváhajte a pridajte sa k nám v utorok 29.8.2023, my sa už nevieme dočkať!
 

 

Viac
Privítali sme najmenších KVP-čkárov
21.08.2023
Na miestnom úrade bolo koncom týždňa veselo. Deti narodené v mesiacoch marec až jún sme oficiálne privítali za občanov našej mestskej časti.
 
Hoci si tieto malé bytosti pravdepodobne tento okamih pamätať nebudú, pripravili sme pre nich pamätný list a malú pozornosť. Veríme, že tieto darčeky im budú spomienkou na toto výnimočné obdobie a začiatok ich cesty v našej KVP-čkárskej rodine.
Radosť z nového života a perspektívy, ktoré tieto novorodeniatka prinášajú, nás napĺňa nadšením. Sme radi, že si pre život vybrali práve Sídlisko KVP.
 
Fotky z podujatia si môžete prísť stiahnuť na USB do kancelárie č.105. Ďakujeme spoločnosti Kaufland za spoluprácu, aj vďaka nim sme mohli toto podujatie urobiť ešte krajším.

 

Viac
Príďte s nami diskutovať o obnove vnútrobloku Klimkovičova - Čordákova
11.08.2023
Váš názor nás zaujíma a chceme ho počuť. Aj práve preto pokračujeme v participatívnych stretnutiach s názvom Spoločný plán. Verejná diskusia k projektu obnovy vnútrobloku Klimkovičova – Čordákova sa uskutoční v utorok 22.8.2023 o 17:00 hod. priamo na mieste. Príďte a rozhodujte spolu s nami o veciach, ktoré sa Vás týkajú.
 
My Vám predstavíme naše plány, Vy nám poviete svoje pripomienky a odborníci následne posúdia, či je ich možné zapracovať.
Ak bývate na spomínaných uliciach alebo Vás zaujíma tento projekt, dajte o tom vedieť aj svojim známym a susedom. Ďakujeme.

 

Viac
Čaká nás privítanie najmenších KVPčkárov
11.08.2023

Už tento piatok 18.8.2023 nás v zasadačke miestneho úradu čaká slávnostné uvítanie našich najmenších.Táto udalosť je určená pre deti narodené od marca do júna 2023.

Ak máte dieťa narodené v tomto časovom období, vo svojej schránke by ste si mali nájsť pozvánku od mestskej časti. Prosíme, nezabudnite priniesť návratku, aby sme mohli rátať s Vašou prítomnosťou v piatok.

S radosťou sa na Vás tešíme a sme vďační spoločnosti Kaufland za to, že nám opäť umožnili zdokonaliť toto podujatie..

Viac
11.08.2023

Mestská časť Košice – Sídlisko KVP vyhlasuje
podľa ustanovení § 9a ods. 1 písm. a) zákona SNR č. 138/1991 Zb. o majetku obcí v znení neskorších právnych predpisov

 

Viac
04.08.2023

Starosta Mestskej časti Košice-Sídlisko KVP oznamuje že  VIII. zasadnutie Miestneho zastupiteľstva MČ Košice-Sídlisko KVP sa uskutoční v mimoriadnom termíne dňa  9. augusta 2023 ( streda ) o 16.00 hodine v priestoroch Miestneho úradu Mestskej časti Košice-Sídlisko KVP, Trieda KVP č.1, I. poschodie, zasadacia miestnosť

Viac
Chystáme najväčšiu akciu roka - Letný festival na KVP
04.08.2023
Na Sídlisko KVP zavítajú 9. septembra veľké hudobné mená a Vy si to nemôžete nechať ujsť! V rámci Letného festivalu sa na pódiu v Drocárovom parku predstaví speváčka TINA, raper EGO, freestyler KELSO a kapela ICONITO.
 
Čaká nás úžasná hudba, nezabudnuteľné momenty a nabitý sprievodný program pre všetky vekové kategórie. Označte si už teraz do kalendárov dátum 9.9.2023 od 10:00 - 20:00 hod. a nezabudnite nás sledovať, aby ste nezmeškali žiadne
podrobnosti. Vstup ZDARMA.
 
Podujatie je spolufinancované Košickým samosprávnym krajom. Organizujeme ho v spolupráci s OZ Občania sídliska KVP.
 
Tešíme sa na Vás!
 

 

Viac
Modernizácia atletického oválu na Starozagorskej ulici si vyžiada aj zmenu organizácie dopravy
03.08.2023
Pri Základnej škole Starozagorskej na Sídlisku KVP sa začala modernizácia atletického oválu. Tieto práce si vyžiadajú aj zmenu organizácie dopravy na Titogradskej ulici.
 
  • Od pondelka sa bude postupne rozmiestňovať dočasné dopravné značenie. Dôjde k zjednosmerneniu premávky – vjazd bude na západnej strane Titogradskej a výjazd na východnej strane ulice.
  • Upozorňujeme, aby ste neparkovali blízko vjazdu na dočasnú staveniskovú komunikáciu ani v oblúku na južnej strane Titogradskej ulice, aby ste nebránili plynulému pohybu nákladných vozidiel. (Viď priložená mapa).
Bežecký ovál bude pozostávať so štyroch 200-metrových dráh vrátane cieľovej rovinky na krátke trate s dĺžkou 60 metrov. Chýbať nebude ani doskočisko s pieskom pre skok do diaľky. V areáli školy vznikne okrem toho aj nové ihrisko pre malý futbal s umelou trávou, ktoré bude mať certifikované rozmery 32,6 x 52 metrov. Okrem tréningov sa tam budú môcť konať aj súťažné zápasy. Športoviská budú dopoludnia slúžiť na vyučovanie telesnej výchovy, popoludní budú prístupné pre širokú verejnosť a košické športové kluby. Nový šat dostane aj multifunkčné ihrisko a tribúna. Celý areál dostane aj nové osvetlenie.
  • Práce potrvajú 8 mesiacov.
  • Investorom stavby je Mesto Košice.
  • Realizátorom stavby: Spoločnosť Sportfinal.
  • Hodnota zákazky: 586 444 eur.
 
Veríme, harmonogram prác bude dodržaný a že táto modernizácia prinesie nové možnosti pre športovanie v našej mestskej časti.

 

Viac
Akcia presunutá z dôvodu nepriaznivej predpovede počasia
03.08.2023
Z dôvodu nepriaznivej predpovede počasia sme opäť nútení zrušiť sobotný termín oficiálneho otvorenia basketbalového ihriska na Starozagorskej ulici. Bezpečnosť hráčov a všetkých účastníkov je pre nás prioritou.
 
Nehovoriac o tom, že hra na mokrom povrchu môže zvýšiť riziko zranenia. Aby sme predišli možným úrazom a zdravotným komplikáciám, podujatie sme sa rozhodli presunúť na iný termín. Veríme, že do tretice všetko dobré a napokon sa nám to podarí zrealizovať.
 
Vďaka za Vašu trpezlivosť a pochopenie. Budeme Vás priebežne informovať.

 

Viac
predchádzajúce | nasledujúce
Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!