Participatívny rozpočet Sídliska KVP už pozná svojich víťazov

Cyklistická dráha pre najmenších jazdcov, dažďová záhrada, kvalitnejšie športoviská, galéria umelcov či graffity maľby v areáli tenisového kurtu. Také sú víťazné občianske projekty pilotného ročníka Participatívneho rozpočtu na sídlisku KVP. Okrem nich mestskú časť obohatia aj dve úspešné zadania, ktoré zrealizuje samospráva vo vlastnej réžii.

Viac na - https://kosicednes.sk/udalosti/participativny-rozpocet-sidliska-kvp-uz-pozna-svojich-vitazov/

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!