Ďakujeme za vitamíny pre našich seniorov

400 vitamínových balíčkov! Toľko dnes prevzal náš zástupca starostu Roman Matoušek z rúk vedúceho lekárne Dr.Max na poliklinike KVP, Viktora Krokavca.
 
Táto sieť lekární sa totiž rozhodla v čase pandémie pomôcť najohrozenejšej skupine ľudí a to našim seniorom. Práve tí dostanú tieto vitamíny, ktoré im veríme, pomôžu udržiavať sa aj v tomto období naďalej v zdraví.
 
Dnešná pomoc je podľa Andreja Križana, komerčného riaditeľa lekární Dr.Max na Slovensku, úplne samozrejmá a prirodzená. „Profesionálna starostlivosť o zdravie zákazníkov je jednou z našich základných hodnôt, na ktorej staviame a s akou pristupujeme aj k práci v lekárňach. V čase krízy a šíriacej sa pandémie koronavírusu, keď sú seniori jednou z najohrozenejších skupín vôbec, je preto pre nás úplne samozrejmé, že sme sa rozhodli ísť cestou tejto podpory. Sme radi, že môžeme prispieť k starostlivosti o starších ľudí aj za bránami lekární.
 
Ďakujeme Dr.Max za štedrú pomoc, ktorá už v najbližších dňoch nájde svojich majiteľov. Veľmi si to vážime, obzvlášť v tejto neľahkej dobe.

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224