Otvorili sme basketbalové ihrisko snov, pokrstili ho známe mená

Veľké veci sa v sobotu diali na sídlisku KVP! Na Cottbuskej ulici zažilo 5 minút slávy nové basketbalové ihrisko, ktoré je jediné svojho druhu na celom sídlisku. Prečo? Pretože je úplne iné ako ostatné, a to už na pohľad. Hýri pestrými farbami poďla dizajmanuálu mestskej časti a zobrazuje aj samotné logo. Toto umelecké dielo v športovom prevedení vzniklo pod hlavičkou Mária Biháryho - zakladateľa festivalu Hip Hop žije a writerov z WallDesing.
 
Ihrisko zaručene neprehliadnete a nenechal si ho ujsť ani známy slovenský raper Separ, aby ho oficiálne otvoril. Spolu s ním zavítali na sídlisko KVP aj Osťo, Dame aj Samey z HahaCrew. Do varu dostali všetkých KVP-čkárov, ktorí prišli na otvorenie. Jedinečnú atmosféru spríjemňoval aj DJ Mikias a nechýbal ani streetbalový turnaj pod taktovkou Viktora Dudoviča. Jednoducho bola show ako sa na ihrisko takéhoto formátu patrí.
 
Pre túto spoluprácu s “Projekt ihrisko” sme sa rozhodli najmä preto, aby sme zatraktívnili priestor pre mladých ľudí a prilákali ich ešte viac do sídliskového priestoru. Revitalizáciou prešlo aj celé okolie ihriska a jeho vybavenie. Samospráva plánuje v podobných projektoch pokračovať.
 
Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na celej realizácii tohto ihriska. Je načase prísť sa pozrieť na vlastné oči. Stojí to za to!

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!