Pozývame Vás na piatkový vianočný program

Už v piatok 16.12.2022 spoločne oslávime príchod najkrajších sviatkov v roku. Tešiť sa môžete na hudobné ale i tanečné vystúpenia, chýbať nebude ani starostovská kapustnica, poslanecký punč či iné pochutiny, ktoré Vám ponúkne stánok Komunitnej kaviarne či Bulli Kebab.
 
Vidíme sa na námestí pri fontáne od 15:00 - 20:00 hod. Zakúpiť si budete môcť aj ručne vyrobené vianočné výrobky či dekorácie v rôznych stánkoch.
 
Podrobný program si môžete pozrieť nižšie.Tešíme sa na Vás.

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!