Pozývame Vás na Deň čistého KVP

Prvá aprílová sobota bude na Sídlisku KVP patriť upratovaniu! Tak, ako budeme upratovať naše domácností pred Veľkou nocou, tak chceme mať pekné a čisté aj naše sídlisko.
 
Pozývame všetkých obyvateľov ako aj ľudí, ktorým záleží na čistom prostredí na Deň čistého KVP.
Podujatie sa uskutoční v sobotu 1. apríla 2023 (sobota) od 9:00 do 13:00 hod.
 
Hlavný bod programu – vyčistiť a upratať naše sídlisko od odpadkov a neporiadku. Ochranné pomôcky budú zabezpečené, stačí prísť len s úsmevom na tvári a dobrou náladou.
 
Stretneme sa o 9:00 hod. pri garážových priestoroch miestneho úradu, kde budeme rozdelení do jednotlivých skupín.
 
SPONZORI PODUJATIA:
  • Upracme Slovensko
  • Vaša pekáreň
  • Potraviny Klas
  • KOSIT a.s.
 
Viac informácii na čísle 055/789 06 40 alebo na klaudia.eliasova@mckvp.sk.

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!