Európske voľby 2024: Určenie volebných okrskov a volebných miestností

Voľby do Európskeho parlamentu sa uskutočnia už túto sobotu 8. júna. Volebné miestnosti budú otvorené od 7:00 – 22:00 hod.
 
Volebné miestnosti budú na Sídlisku KVP tak ako obvykle zriadené na základných školách podľa príslušného okrsku. Pozrite si určenie volebných okrskov a miestností.
 
Spôsob hlasovania: Z hlasovacích lístkov, ktoré dostanete vo volebnej miestnosti, si vyberiete jeden lístok s preferovaným politickým subjektom. Krúžkujete najviac dvoch kandidátov z jednej kandidátnej listiny. Hlas bude platný aj vtedy, ak odovzdáte neupravený hlasovací lístok. Nezabudnite si priniesť občiansky preukaz alebo hlasovací preukaz, ak budete voliť mimo svojho bydliska.
 
Vaša účasť je veľmi dôležitá. Máte možnosť ovplyvniť budúcnosť našej krajiny v Európskej únii.

 

Dokumenty na stiahnutie

Volebné okrsky_2024.pdf
veľkosť: 145.7 KB
Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!