Hodinka so starostom mestskej časti - pýtajte sa, čo vás zaujíma

Chcete vedieť, ako samospráva rieši otázky, ktoré Vás zaujímajú? Máte konkrétne podnety alebo sa jednoducho chcete spýtať starostu mestskej časti Ladislava Lörinca niečo zaujímavé? 
 
Pripravte si otázky, pretože v pondelok 17.6.2024, od 17:00 do 18:00 hod., bude starosta ONLINE na Facebookovom profile Mestskej časti Košice - Sídlisko KVP, pripravený odpovedať na Vaše otázky.
 
Nemôžete sa zúčastniť live streamu? Nevadí! Vašu otázku nám môžete zanechať v komentári pod FB príspevkom. Live stream si budete môcť pozrieť nielen naživo, ale aj zo záznamu na našej FB stránke.
 
Nezmeškajte túto príležitosť a chystajte otázky, na ktoré hľadáte odpovede.

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!