Deratizácia je jednou z našich priorít - zbierame aj vaše podnety

Radi by sme vás informovali o našich aktivitách týkajúcich sa deratizácie, ktorá je pre nás mimoriadne dôležitá. Našou prioritou je udržať sídlisko čistým a bezpečným miestom na život. Preto pravidelne monitorujeme a kontrolujeme stav hlodavcov na verejných priestranstvách a v budovách, ktoré spravujeme.
 
  • Regionálny úrad verejného zdravotníctva (RÚVZ) uskutočňuje celoplošnú deratizáciu dvakrát ročne. Tento zákonom stanovený postup je základným opatrením na kontrolu populácie hlodavcov.
  • My však ideme nad rámec týchto požiadaviek a vykonávame mimoriadnu deratizáciu na vlastné náklady ako súčasť našich preventívnych opatrení.
  • V spolupráci s certifikovanou firmou umiestňujeme návnady s účinnou látkou na verejné priestranstvá, do zelene, kontajnerovísk a kanalizačných šachiet. Tieto návnady sú navrhnuté tak, aby boli účinné, ale zároveň bezpečné pre obyvateľov a domáce zvieratá. Prosíme vás, aby ste návnady nechytali a nemanipulovali s nimi, ak ich náhodou
  • objavíte.
Ak kdekoľvek na sídlisku zbadáte zvýšený výskyt hlodavcov, prosím, okamžite to oznámte na náš miestny úrad na adresu miroslav.varga@mckvp.sk. Vaše podnety sú pre nás kľúčové, aby sme mohli efektívne zasiahnuť a vykonať deratizáciu v postihnutých oblastiach.
 
Ak sa pýtate, kde už bola v tomto roku vykonaná, prinášame vám prehľad:
  • Celoplošná RÚVZ: 8.4.2024 – 15.4.2024
  • Operatívne výjazdy na základe podnetov občanov:
4.1.2024: ul. Dénešova 37 – kontajnerovisko, ul. Čordáková 24 – výmenník
18.4.2024: ul. Čordáková – okolie bytového domu, kríky
6.5.2024: ul. Drábová 2,4 – okolie bytového domu
6.5.2024: MŠ Bauerova – átrium
27.5.2024: Hemerkova 6 – oproti Dorke – chodník a zeleň
  • Aktuálne prebieha mimoriadna deratizácia od 15.6.2024 do 12.7.2024
 
Vaša spolupráca je pre nás neoceniteľná. Zabrániť nežiaducemu množeniu hlodavcov môžeme len spoločnou zodpovednosťou. Preto vás prosíme, aby ste nekŕmili voľne žijúce zvieratá a nevyhadzovali zvyšky potravy na verejné priestranstvá. Odpad, ktorý produkujeme, totiž poskytuje hlodavcom ideálne podmienky na rozmnožovanie.
 
Je našou spoločnou povinnosťou byť obozretní a minimalizovať neporiadok a nesprávne skladovanie odpadu. Ďakujeme.

 

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!