Seniori z KVP nie ste v tom sami! Opatrenia pribúdajú

Nikto z nás to v týchto dňoch nemá ľahké, no táto kritická situácia nás všetkých učí mnohým veciam. Napríklad aj tomu, že sa o našich starkých musíme zaujímať viac ako obvykle. Väčšina z nich je odkázaná na pomoc iných, ktorých možno so svojimi problémami nechcú teraz ani zaťažovať.

Každému seniorovi, ktorého máme v evidencii(!) sme preto v schránke nechali informačný list s preventívnymi opatreniami, dodržiavajte ich, prosíme.

V liste sú uvedené aj kontakty na našich zamestnancov, ktorým v prípade, že im nemá kto zabezpečiť potraviny či lieky môžu zavolať, nadiktovať, čo potrebujú a dohodnúť sa na termíne donášky.

Ak ste takýto list u seba nenašli alebo viete o niekom, komu by boli tieto informácie nápomocné, môžete si ho stiahnuť aj tu.

Postupne nosíme domov tým najohrozenejším aj ochranné rúška, ďakujeme všetkým dobrovoľníkom zo sídliska, ktorí nám pomáhajú s ich výrobou.

Tieto opatrenia zavádzame najmä preto, že seniori sú z pohľadu štatistísk tou najrizikovejšou skupinou. Ale zároveň aj preto, aby vedeli, že sme tu pre nich a nie sú v tomto zložitom čase sami.

Spoločne to zvládneme.

Fotogaléria

Dokumenty na stiahnutie

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224