Podporujeme našu mládež v športových aktivitách

Sériu športových turnajov v tomto roku sme končili florbalom, ktorý sa stáva čoraz popolulárnejším aj medzi žiakmi z našich základných škôl.

Aj keď počas zápasov nechýbalo napätie, všetky sa odohrali v priateľskej atmosfére. Jednotlivé družstvá predviedli férovú a tímovú hru, z čoho máme veľkú radosť.

Všetci zúčastnení si odniesli florbalové loptičky a víťazi aj florbalové hokejky a poháre od mestskej časti.

VÝSLEDKY TURNAJA

1. ZŠ Mateja Lechkého

2. ZŠ Janigova 

3. ZŠ Drábova 

Išlo v poradí o šiesty turnaj v tomto roku, ktorý sme v spolupráci so školami pôsobiacimi na našom sídlisku zorganizovali. Naše deti majú obrovský potenciál a my ich budeme podporovať aj naďalej.

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!