Vianoce na KVP budú naozaj tradičné

PRÍĎTE S NAMI OSLÁVIŤ NAJKRAJŠIE SVIATKY V ROKU!

Podujatie organizované s finančnou podporou Košického samosprávneho kraja


Miestom pre tohtoročné Vianoce na KVP bude námestie pri fontáne za OC Grunt. Vidíme sa 12.12. a 13.12.2019 od 16:00 hod!


O hudobný program sa postarajú folklórne skupiny z celého Košického kraja, ktoré svojimi vystúpeniami predvedú ľudové zvyky a tradície zo svojho regiónu.

V programe vystúpia:

Ľudová hudba Čardaš z Abova
Folklórny súbor Blancar
Detský folklórny súbor Železiarik
Mužská spevácka skupina Košicki špivaci
Mužská spevácka skupina Hnojňaňe z Michaloviec
Agnes Horniak
... a zavíta k nám aj muzika Milana Rendoša!

Program spestria svojimi vystúpeniami aj deti z materských a základných škôl pôsobiacich na KVP, Centra voľného času i OZ Haligandy.

Na vianočných trhoch nebude chýbať živý betlehem, stánky s dobrotami, občerstvením, vianočným punčom, kapustnicou či rybími pochúťkami. Svoje výrobky ponúknu na vianočných trhoch aj rôzni remeselníci, takže ak obľubujete ručnú a domácu výrobu, možno nájdete ten ideálny darček pod stromček.

Pre deti budú pripravené zaujímavé atrakcie, súčasťou ktorých bude aj virtuálna realita. Jednoducho program pre celú rodinu.

A to zďaleka nie je všetko! Tak vezmite 12.12. a 13.12. ( štvrtok-piatok) rodiny, známych, susedov, priateľov a príďte si spoločne s nami užiť krásny predvianočný čas.


Tešíme sa na Vás!

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!