KVP ožilo vianočnou atmosférou - ĎAKUJEME, že ste prišli

Vôňa čerstvej kapustnice, sladká chuť horúceho punču, halászlé, ale aj koledy či stánky s domácimi výrobkami. A čo je najdôležitejšie - dobrá nálada a usmiate tváre ľudí. Aj takto vyzerali tohtoročné VIANOCE na KVP, ktoré boli naozaj tradičné!

Svoje tradície a zvyky nám prostredníctvom jednotlivých folklórnych vystúpení predviedli rôzni hudobníci z celého Košického kraja. Zastúpenie mal Abov, Gemer, Spiš i Zemplín. Zavinšovali aj detí z našich materských a základných škôl.

Nechýbali remeselníci so svojimi výrobkami, vianočné oblátky ani Mikuláš so svojimi pomocníkmi. Námestie pri fontáne znelo tohto roku koledami dva dni, počas ktorých okrem hodovania pri tradičných jedlách ožil aj pravý vianočný príbeh z ďalekého Betlehema.

SPONZORI PODUJATIA

Košický samosprávny kraj
UNI pekáreň, spol. s.r.o., Bauerova 1
BC Building s.r.o., - Radovan Čop
Dopravný podnik mesta Košice
Pánske holičstvo BARBER
Ing. Viola Hrabčaková
Rotaprint s.r.o
KLAS Potraviny
Ivan Harajda - svetelná technika
Fontána Coffee & Bar

Ďakujeme všetkým učinkujúcim, sponzorom i Vám našim úžasným KVP-čkárom, ktorí ste boli hlavnou súčasťou našich VIANOC.

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!