Kvp-čkári opäť vymenili čižmy za korčule

Dnešné sobotné popoludnie v Aréne Sršňov patrilo KVP-čkárom. Bezplatné verejné korčuľovanie Vás využilo dokopy 207.

Radosť a nadšenie takmer stovky detí ovládlo celú halu. Možno aj preto, že hneď pri vstupe dostali sladké prekvapenie, aby mali dostatok energie na celú hodinku korčuľovania.

Za mantinelmi ste mohli stretnúť a slovko prehodiť aj s našou pani poslankyňou Ivetou Adamčíkovou. Tá bola pre dnešok zároveň súčasťou „organizačného tímu“ a pomáhala pri vstupe s páskami.

Športového ducha majú v sebe aj ďalší poslanci, ktorí sa dohodli, že si prídu užiť verejné korčuľovanie spolu s Vami. Každú sobotu preto budete môcť stretnúť v Aréne Sršňov niekoho z nich. Korčule si ešte zaiste obuje aj pán starosta so svojim zástupcom.

Ak sa Vám dnes nepodarilo prísť, nevadí. Bezplatné verejné korčuľovanie pre obyvateľov KVP je zarezervované ešte na ďalších 7 sobôt!

Tešíme sa na Vás v čase od 15:00-16:00 v týchto termínoch:

  • 1.2
  • 8.2
  • 15.2
  • 22.2
  • 29.2
  • 7.3
  • 14.3

Neváhajte to využiť spolu so svojimi rodinami.

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!