Fašiangové hody na KVP lámali očakávané rekordy

Pred nástupom 40-dňového pôstu ste v sobotu (22.2.) mohli zažiť pravú fašiangovú atmosféru aj na našom sídlisku. Bolo to vôbec po prvýkrát, čo na KVP ožili tieto zvyky a tradície, ktoré k nám prilákali približne 2500 ľudí!!!

Toto podujatie sme sa rozhodli zorganizovať aj práve preto, aby sme si pripomenuli, ako kedysi žili naši predkovia a ako sa zabávali. Niektorí si určite pamätáte tradičné dedinské zabíjačky a veselice, ale tie mladšie ročníky už takú možnosť nemali.

Ochutnať ste mohli rôzne zabíjačkové špeciality od klobások cez jaternice, škvarky ale i sladké pankúšky. Ak sa Vám náhodou neušlo to, na čo ste mali práve chuť alebo ste neboli s niečim spokojní, tak nás to mrzí, ale veríme, že nám dáte ešte šancu, pretože aj pre nás to bolo niečo nové-iné. A rekordy v návštevnosti ale i počte vydaných porcií jednoducho nemožno predvídať. Vydali sme ich okolo 6000!

Fašiangy však nie sú iba o jedle, ale i dobrej hudbe a najmä skvelej zábave. A tá včera v Drocárovom parku zaiste bola. Roztancovali nás Košicki špivaci i Ľudová hudba Čardaš z Abova, rozosmiala Araňa a tých najmenších zas zabavilo Divadlo Haliganda či šlapacie autíčka, prehliadky mechanizmov na zimnú údržbu či koč s koňmi.

A možno ani neviete, ale hody mali aj charitatívny rozmer. Mohli ste dobrovoľným príspevkom pomôcť malému Alexovi, ktorí nás potrebuje - http://alexsmabojovnik.sk/.

Ďakujeme za Vás. Vašu účasť. Milé slová. Pochopenie a Podporu. Nultý ročník je za nami. Vážime si to.

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!