Denné centrum

Adresa: Denného centra mestkej časti, Cottbuská 36, Košice
Tel. +421557890619
Mgr. Michaela Čontošfalská

Plán práce Denného centra 2017

Plán práce Denného centra 2018

Plán práce Denného centra 2019

Plán práce Denného centra 2020

Plán práce Denného centra 2023

[Tanečné popoludnie v Dennom centre 18.04.2023]
19.04.2023

Bolo to skvelé podujatie, ktoré prinieslo radosť a pohyb do života našich členov Denného centra. Všetci boli nadšení z toho, že majú príležitosť stráviť príjemné popoludnie v spoločnosti ostatných ľudí. V sále sa rozostavili stoly a stoličky, aby sa každý mohol pohodlne usadiť.

 

Viac
[Zlepšenie prístupu obetí trestných činov k službám a vytvorenie kontaktných bodov pre obete]
05.04.2023

Dňa 04.04.2023 bola v rámci Národného projektu s názvom „Zlepšenie prístupu obetí trestných činov k službám a vytvorenie kontaktných bodov pre obete“, ktorého realizátorom je MV SR, Odbor prevencie kriminality kancelárie ministra vnútra SR, zo strany Koordinátorky Informačnej kancelárie pre obete Košice (ďalej len „IK KE“), a v súčinnosti s Mestskou políciou Košice - KVP v osobe veliteľa p. Mgr. Jozefa Marcina, realizovaná beseda pre seniorov navštevujúcich Denné centrum seniorov Košice – KVP

Viac
[Oslavy MDŽ v Dennom centre MČ]
16.03.2023

8. marca, ako každý rok, si pripomíname Medzinárodný deň žien. Je to deň, ktorý je symbolom vzdania úcty všetkým ženám. Dňa 07.03.2023 sa v priestoroch Denného centra MČ uskutočnilo podujatie, organizované mestskou časťou, venované našim seniorkám – členkám DC, na ktorom sa im pán starosta Mgr. Ladislav Lörinc pri príležitosti ich sviatku osobne poďakoval a s prianím toho najlepšieho ich obdaril ružičkou a malým darčekom.

Viac
[Prednáška s lektorom MUDr. Kojš]
16.03.2023

Prednáška ,,Zdravý spôsob života seniorov“

Dňa 14.02.2023 sa v dennom centre MČ v spolupráci s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva Košice uskutočnila prednáška venovaná zdravému spôsobu života seniorov, ktorú pripravil a odprezentoval lektor MUDr. Kojš, na ktorej sa naši seniori oboznámili s rôznymi možnosťami trávenia voľného času, ako aj možnosťami výberu racionálnej stravy.

 

Viac

Denné centrum MČ Košice-Sídlisko KVP je z dôvodu preventívnych opatrení pred ochorením COVID19 do odvolania zatvorené.

Viac
[Mikuláš zavítal do denného centra]
05.12.2019

Mikuláš vo štvrtok (5.12.) zavítal do denného centra a prekvapil našich seniorov. Sladkou odmenou potešil aj deti z materskej školy Cottbuskej, ktoré im prišli spríjemniť popoludnie milým vystúpením na ľudovú nôtu.

Anjelici spolu s Mikulášom sa chystajú aj na naše VIANOCE, ktoré spoločne odštartujeme už O TÝŽDEŇ vo štvrtok o 16:00 na námestí pri fontáne. Tak to nezmeškajte.

Viac
[Na KVP zavítal legendárny Dušan Grúň]

Oslavy Mesiaca úcty k starším boli tento raz na našom sídlisku iné ako obvykle. Spestriť nám ich prišiel svojim hudobným predstavením legendárny Dušan Grúň. Svojimi známymi hitmi ako Nalej mi vína Malvína, Plavovláska, Butterfly či Starý rodný dom rozospieval celé denné centrum. A nie, nezostalo to iba pri speve, tanečný parket ovládla skupina LadyLine.

Viac
[Jubilanti svoj sviatok oslávili aj s novou vychytávkou]

Snažíme sa pokračovať v trende, ktorý sme rozbehli a prinášať na tieto stretnutia stále niečo nové-iné-zaujímavé. Novinkou týchto osláv bol fotokútik, kde sa naši jubilanti mohli aj spoločne s nami odfotiť a spomienku z podujatia si na počkanie zobrať rovno domov. Chceme, aby si tieto vzácne životné chvíle pamätali a mali z nich radosť.

Viac
[Sobota bola na KVP veselá a tvorivá]
19.10.2019

Do denného centra zavítali v sobotu (19.10.) deti so svojimi rodičmi i starými rodičmi a tvorivým spôsobom privítali jeseň. Vyrábali sa rôzne dekorácie i ukážky jesennej výzdoby. Ďakujeme všetkým zúčastneným, vďaka ktorým farby jesene ožili aj u nás.

Viac
[Jubilanti pozor! príďte s nami osláviť Vaše životné jubileá]

Vážení  seniori – jubilanti,

starosta Mestskej časti Košice–Sídlisko KVP Vás pozýva na slávnostné stretnutie jubilantov, ktoré sa uskutoční v stredu (23.10.) o 15:00 hod. Čakáme všetkých, ktorí svoje významné životné jubileá 65, 70, 75, 80 a viac rokov oslavujú v období od 1.júna do 31. decembra 2019.

Viac
nasledujúce
Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!