Nový územný plán mesta Košice

Dňa 25.septembra 2015 sa na pôde mesta Košice uskutočnilo stretnutie zástupcov mesta, útvaru hlavného architekta, spracovateľov ÚP a zástupcov mestských časti.

Veľmi dôležitou  súčasťou prípravných prác na novom územnom pláne je aj zhromažďovanie požiadaviek a podnetov od občanov.

Námety a požiadavky môžu občania nášho sídliska  podávať do 31.10. 2015 písomne, alebo osobne na  adresu: Miestny úrad Mestskej časti Košice – Sídl.KVP, trieda KVP 1, Košice a elektronicky na adresu : vystavba@mckvp.sk

Za aktívny prístup k spracovaniu nového územného plánu ďakujeme.

Fotogaléria

Dokumenty na stiahnutie

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!