Terra Incognita

Terra Incognita – Košický kraj je dlhodobý dotačný program Košického samosprávneho kraja s cieľom podpory cestovného ruchu v kraji. Snahou programu je zvýšiť kvalitu života a návštevnosti Košického kraja prostredníctvom rozvoja kultúry, športu a voľnočasových aktivít a cestovného ruchu.

Program Terra Incognita sa zameriava na objavovanie nepoznaného, odkrývanie príbehov krajiny a ľudí, ktorí v nej žijú, ponúkanie jedinečných zážitkov. Košický kraj má na to všetky predpoklady. Leží tak trochu bokom od veľkých turistických destinácií a napriek tomu má rad veľmi zaujímavých lokalít, ktoré stoja za bližšie preskúmanie. Vďaka projektu Pamäť ľudu, ktorý realizovala Literárna spoločnosť Pravé orechové, disponuje desiatkami zaujímavých príbehov od najstarších čias až po nedávnu minulosť.

Pestrosť našich tradícií a zvykov je známa aj za hranicami kraja, či Slovenska a zmes chutí a vôní krajových špecialít vzbudzuje pozornosť všetkých ľudí, ktorí k nám zavítajú. Spojením týchto troch ingrediencií vzniká atraktívny koktail, ktorý v programe Terra Incognita ponúkame pod sloganom Objav – Spoznaj – Zaži!

Program Terra Incognita sa realizuje od roku 2011. Poskytol návštevníkom, ale častokrát aj domácim množstvo inšpirujúcich podujatí, odkryl doteraz nepoznané tajomstvá histórie, predstavil šikovnosť ľudí, ktorí tu žijú.

Vstúpte teda do Krajiny nespoznanej, objavujte Košický kraj. A podeľte sa s ostatnými o vaše dojmy a skúsenosti. Vaša spokojnosť je pre nás najlepšou vizitkou a potvrdením správnosti cesty, po ktorej kráčame.

Program Terra Incognita je ojedinelý nielen v podmienkach Košického kraja, ale celého Slovenska.

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!