Podujatia na našom sídlisku

Mestská časť Košice - Sídlisko KVP každoročne pre svojich obyvateľov pripravuje niekoľko desiatok podujatí rôznorodého charakteru. Podujatia kultúrno-spoločenské, športové, komunitné sociálneho charakteru i podujatia pre senirov v Dennom centre mestskej časti na Cottbuskej 36. Viacero z uvedených podujatí organizuje mestská časť so združeniami ako je Laura, Prameň života, Haliganda a s mnohými inými.

05.09.2023

V stredu 09.09.2023 sa v dennom centre uskutoční slávnostné stretnutie s tými, ktorí oslávili svoje významné životné jubileá od mája do augusta tohto roka.

Viac
03.07.2023

Aktívna komunita Active life spolu s nami opätovne usporiada bežecké podujatie s názvom "Spoznaj behom KVP". V utorok 11. júla stretnete na  KáVePečku bežcov (nielen) z Košíc,  ktorí prídu spoznávať naše sídlisko. Svojou účasťou na podujatí môžete túto komunitu podporiť aj Vy a urobiť niečo pre svoje zdravie, či kondíciu.

Štart podujatia je naplánovaný o19:00 hodine, od Komunitnej kaviarne v Drocárovom parku. 

Tešíme sa na Vás

 

Viac
[Všetci aktívni seniori zo Sídliska KVP pozor!]
05.06.2023

Pozývame Vás na Olympiádu seniorov, ktorá sa uskutoční vo štvrtok 8.júna na športových ihriskách v areáli Drocárovho parku. V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie presunie do Denného centra MČ Košice - Sídlisko KVP, Cottbuská 36.

 

Viac
[Plán podujatí 2023]
01.01.2023

Mestská časť pre občanov sídliska KVP v roku 2023 pripravuje podujatia:

Viac
[Jesenné listovanie]
12.10.2022

 Vážení seniori srdečne Vás pozývame na podujatie ,,Jesenné listovanie", ktoré sa uskutoční v utorok 18.10.2022  v priestoroch pobočky Verejnej knižnice Jána Bocatia
na sídlisku KVP.

Tešíme sa na Vás.

Viac
[Rušíme plánované podujatia - prevencia je dôležitá!]

Z dôvodu prevencie pred novým koronavírusom a v súlade s odporúčaniami Regionálneho úradu verejného zdravotníctva (RÚVZ) ako i mesta Košice, rušíme až do odvolania všetky plánované podujatia organizované mestskou časťou Košice-Sídlisko KVP.

V nadchádzajúcom týždni ide konkrétne o oslavy MDŽ v dennom centre a vítanie novorodeniatok na miestom úrade. Zorganizujem ich neskôr, v náhradných termínoch ako aj ostatné marcové akcie.

Je v našom záujme ochrániť našich obyvateľov a pristupovať k tejto situácii zodpovedne. Zdôrazňujeme však, že ide o preventívne opatrenia, nepodliehajme hneď panike.

Viac
[Pozývame Vás: Uvítanie novorodeniatok]

Milí rodičia,

Mestská časť Košice - Sídlisko KVP Vás pozýva pri príležitosti narodenia Vášho dieťatka na „Uvítanie novorodeniatok“ pre deti narodené v období od 1. septembra 2019 do 31. decembra 2019, ktoré sa uskutoční dňa 13. marca 2020 (piatok) v čase od 14:00 hod. do 18:00 hod. v priestoroch zasadacej miestnosti miestneho úradu.

Tešíme sa na Vás!

 

Viac
[Pomáhame naďalej! Zbierky pokračujú aj v tomto roku]

Nevyhadzujte oblečenie, ktoré nenosíte a veci, ktoré nepotrebujete! Aj v tomto roku ich môžete priniesť do jednej z našich zbierok,ktoré plánujeme.

Najbližšia zbierka šatstva sa uskutoční 3.4.2020.

Trvanlivé potraviny a hygienické potreby môžete nosiť od 30.3. - 3.4.2020

Ďakujeme, že pomáhate tým, ktorí to potrebujú.

Viac
nasledujúce
Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!