Stiahnite si mobilnú aplikáciu

Z aktuálneho diania

Miestny úrad je zatvorený až do odvolania

Milí obyvatelia,

oznamujeme Vám, že Miestny úrad Mestskej časti Košice - Sídlisko KVP je z dôvodu preventívnej karantény v súvislosti s COVID - 19 dočasne ZATVORENÝ. 

Viac
Covid 19: Dôležité usmernenie pre verejnosť
13.10.2020

Milí obyvatelia,

oznamujeme Vám, že Miestny úrad Mestskej časti Košice - Sídlisko KVP bude od (štvrtka) 15.10.2020 pre verejnosť ZATVORENÝ.

Prosíme všetkých občanov, aby využili bezkontaktnú formu vybavenia:

V prípade, že vybavenie Vašich záležitosti si nevyhnutne vyžaduje osobnú návštevu miestneho úradu, z dôvodu ochrany Vás žiadame o dodržiavanie stanovených pokynov.

Zároveň oznamujeme, že osvedčovanie podpisov fyzických osôb mimo priestorov miestneho úradu sa nebude vykonávať až do odvolania.

Ďakujeme ze pochopenie

Viac
12.10.2020

Starosta Mestskej časti Košice - Sídlisko KVP oznamuje že  XVII. zasadnutie Miestneho zastupiteľstva MČ Košice-Sídlisko KVP sa uskutoční v mimoriadnom termíne dňa  15.  októbra 2020 ( štvrtok ) o 16.30 hodine v priestoroch Miestneho úradu Mestskej časti Košice-Sídlisko KVP, Trieda KVP č.1, I. poschodie, zasadacia miestnosť.

Viac
TURNAJ V MINIFUTBALE NEBUDE
08.10.2020

Vzhľadom na opatrenia a aktuálnu pandemickú situáciu rušíme Turnaj v minifutbale mužov, ktorý sa mal uskutočniť v sobotu. Mrzí nás to, no bezpečnosť nás všetkých je teraz prvoradá.

Viac
Podujatia majú stopku - naša práca pokračuje
Denné centrum pre seniorov je síce zatvorené, no Jaro s Jozefom robia v týchto dňoch všetko preto, aby sa tam neskôr mohli vrátiť do vynovených priestorov. Maľujú steny, čistia stoličky, upratujú a v pláne je aj celková dezinfekcia miestností.
 
Doba, v ktorej sa aktuálne nachádzame síce dala stopku všetkým podujatiam, no nie našej práci. Kým sú naši najzraniteľnejší doma, my využívame tento čas aj na práce, ktorých výsledkom bude krajšie prostredie na trávenie ich voľného času.
 
Po zlepšení pandemickej situácie veríme, že sa tam s radosťou vrátia, na poschodie ich vyvezie už aj nová externá plošina. V tejto chvíli je však zdravie to najcennejšie čo máme.

 

Viac
Vyzývame majiteľov bývalých telefónnych búdok o ich okamžité odstránenie
Vyzývame vlastníkov bývalých telefónnych búdok na Moskovskej triede ako aj Cottbuskej ulici pri Poliklinike o ich odstránenie do 31.10.2020.
 
V opačnom prípade bude búdka odstránená na náklady Mestskej časti Košice-Sídlisko KVP, ktoré budú následne vyúčtované vlastníkovi telefónnej búdky.
 
Ďakujeme za spoluprácu.

 

Viac
Hlasovací kôš na ohorky s anketou opäť na našom sídlisku

KVP-čkári ideme opäť súťažiť. Hlavnou cenou bude čisté okolie! Zapojiť sa môže každý fajčiar, ktorý vie, že ohorok nepatrí do trávy či na chodník. Hlasovací kôš na ohorky s anketou umiestnilo pred náš miestny úrad občianske združenie Civita Center.

Viac
Harmonogram umiestnenia veľkokapacitných kontajnerov október - december 2020

Milí obyvatelia,

pozrite si prehľad umiestnenia veľkokapacitných kontajnerov (VKK) v našej mestskej časti na obdobie júl-október 2020.

Spoločnosť KOSIT, a.s. si vyhradzuje právo zmeny stanovišťa zberných nádob typu ABR na najbližšie možné miesto, s ohľadom na aktuálnu priestorovú a dopravnú situáciu v čase dodávania kontajnera.

Občania, ktorí požadujú umiestnenie veľkokapacitných kontajnerov na iné miesto a v inom čase, žiadajú priamo spoločnosť KOSIT, a.s. o vybavenie ich požiadavky.

Ďakujeme za pochopenie.

Viac

 

Miestny úrad Mestskej časti Košice - Sídlisko KVP je pre verejnosť otvorený podľa úradných hodín.

Chceme poprosiť všetkých občanov, aby v záujme ochrany zdravia zvážili osobnú návštevu miestneho úradu a pokiaľ je to možné, využili bezkontaktnú formu vybavenia:

Viac
Pozývame vás na Turnaj v minifutbale mužov

Všetkých priaznivcov a fanúšikov futbalu srdečne pozývame na ,,Turnaj o pohár mestskej časti v minifutbale mužov", ktorý sa uskutoční v sobotu 10.10.2020.

Stretneme sa v Športovo-zábavnom areáli na Alejovej ulici o 10:00 hod.

Uzávierka prihlášok je do stredy 7.10. 2020

Tešíme sa na Vás!

Viac
nasledujúce
Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224