Mestská časť Košice Sídlisko KVP

Mestská časť Košice Sídlisko KVP
Dnes je piatok, 18.10.2019RSSFacebook
Vyhľadávanie

Uzamykateľné kontajneroviská a diskusia s Vami

Prvé uzamykateľné kontajneroviská financované z rozpočtu mestskej časti postupne pribudnú na Húskovu ulicu. Umiestnené budú konkrétne medzi garážami č.65-87, kde nám to z priestorového hľadiska vyhovovalo najviac. ( vieme sa oprieť o oporné múry garáži a nemusíme robiť ucelené klietky).

O spôsobe ich užívania sme sa porozprávali  ajspolu s obyvateľmi, ktorých sa to týka. Milo nás prekvapila Vaša účasť, konštruktívna debata a záujem nie len o túto tému, ale aj iné, ktoré Vás trápia. Prišlo Vás takmer 50!

Tí, ktoré ste stretko nestihli, užitočné informácie pre Vás - kľúče budú s bezpečnostným zámkom, miestny úrad postupne zabezpečí jeden do každej schránky zdarma. V prípade straty alebo Vášho záujmu o ďalší kus, bude možné si ho u nás na úrade zakúpiť. Kľúče bude výlučne vydávať miestny úrad, našou snahou bude, aby sa nedostali k vyberačom odpadu.

Pripomíname, že našou prioritou naďalej zostávajú polopodzemné kontajnery, na ktorých realizáciu sa už pripravujeme, no spustenie projektu je závislé od rozhodnutia mesta Košice.

Stretnutia s obyvateľmi sa okrem starostu mestskej časi Ladislava Lorinca zúčastnili aj poslanci z daného obvodu -  Iveta Adamčíková, Marián Horenský a Marián Koszoru.

Sme radi, že sa zaujímate o dianie okolo seba a podporujete projekty, ktorými sa snažíme zlepšiť život na našom sídlisku. Ďakujeme za Vašu účasť a dôveru.

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

Telefón: 055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224