Psíčkari pozor: Od septembra zmena distribúcie vreciek na psie exkrementy

Miestne zastupiteľstvo na svojom poslednom rokovaní prijalo zmenu spôsobu vydávania vreciek na psie exkrementy. Do platnosti vstúpi od 1.septembra.

Majitelia psov, ktorí sú zaevidovaní na území našej mestskej časti si môžu sáčky po novom vyzdvihnúť na miestnom úrade - v Kancelárii prvého kontaktu ( č.dverí 1). Každý, kto má psíka riadne evidovaného, dostane do konca tohto roka jednorazovo 200 ks vreciek. Od januára to bude 400 ks na rok.

Spôsob vydávania bude zo začiatku prebiehať po jednotlivých obvodoch. Keďže 1.9. je štátny sviatok, začíname v stredu 2.9.2020.

Postup je nasledovný:

2.9. - 4.9. (str - pia) I.obvod /Dénešova/Drábova/Stierova/Wurmova/
 
7.9. - 9.9. (pon - str) II.obvod /Bauerova/Čordákova/Jasuschova, Klimkovičova/Trieda KVP/
 
10.9. - 14.9. (štv - pon) III.obvod /Húskova/Hemerkova/Janigova/Zombova/
 
16.9. - 18.9. (str - pia) IV.obvod /Cottbuská/Starozagorská/Titogradská/Wuppertálska


Samozrejme, v prípade nevyhnutnej potreby sa môžete pre vrecká zastaviť aj v iných termínoch, vydávanie bude prebiehať do konca roka. Chceme to však uľahčiť aj vám, aby ste nemuseli dlho čakať.

Veríme, že tento nový spôsob sa osvedčí k vašej spokojnosti lepšie, ako osádzanie vreciek na koše, ktoré mizli v priebehu niekoľkých minút. Aj na základe vašich skúseností a pripomienok prijímame rozhodnutia. Je v našom záujme uľahčiť vám život v našej mestskej časti.

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!