Ako si predstavujete nový park na Povrazovej ulici? Vyplňte náš ONLINE dotazník

V pondelok (23.10.) sme sa spoločne s vami stretli na Povrazovej ulici, aby sme sa porozprávali o budúcom mestskom parku. Ďakujeme všetkým, ktorí ste prišli a zapojili sa do tejto verejnej diskusie. Ako sme avizovali, záleží nám na názoroch tých, ktorí tam bývate ako aj širokej verejnosti na budúcnosť tohto územia. Chceme vedieť, čo by ste tam uvítali, čo vám tam chýba, ale aj to, čo by ste tam nechceli.
 
Rozhodli sme sa pripraviť krátky ONLINE dotazník, ktorý nám pomôže získať vašu spätnú väzbu. Stačí kliknúť na nasledujúci odkaz: https://forms.office.com/e/xM3suUwMhi
 
Vaše pripomienky, inšpirácie a názory budú dôležité pre tvorbu tohto projektu. Pomáhate nám vytvoriť lepšie prostredie pre nás všetkých. Preto neváhajte a vyjadrite sa. Ďakujeme za spoluprácu.

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!