Na Sídlisku KVP sa uskutoční bezplatný zber elektroodpadu, záujem je potrebné nahlásiť vopred

S rastúcim dopytom po mobiloch, tabletoch či počítačoch logicky vzniká aj nárast elektroodpadu, pri výmene za nové zariadenia. Ak ich „len tak“ nedôsledne vyhodíme, urobíme viac škody, ako sa môže zdať. Ročné prírastky elektroodpadu rastú až 3 x rýchlejšie ako iné druhy odpadu.
 
Návod, ako ho dostať na bezpečné miesto, aby to prírodu bolelo čo najmenej je jednoduchý. Možnosť prichádza rovno na Sídlisko KVP. Okrem toho, až 90% elektroodpadu má potenciál na ďalšie využitie.
 
Ak máte záujem o bezplatný zber elektroodpadu, je potrebné nahlásiť sa do 12.1.2024 na adresu miroslav.varga@mckvp.sk. Pomoc s týmto typom odpadu zabezpečí spoločnosť H + EKO, spol. s r.o., Košice 15.1.2024, ktorá príde až pred bránu Vášho bytového domu, kde je potrebné elektroodpad uložiť.
 
Pracovníci spoločnosti budú mať jasne označené oblečenie s nápisom "zber a spracovanie elektroodpadu" s logom spoločnosti. Označené bude aj vozidlo, ktorým sa bude elektroodpad zbierať. Dôvodom je zamedzenie rizika, že dôjde k neoprávnenému odobraniu elektroodpadu cudzími osobami či spoločnosťami.
 
Spoločne môžeme prispieť k udržateľnej budúcnosti nášho sídliska, krajiny aj zemegule, čím zmiernime negatívne vplyvy digitálnej revolúcie na životné prostredie. Ďakujeme.

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!