EUROVOĽBY 2024: Využite možnosť vybaviť si hlasovací preukaz, voliť môže aj občan iného štátu EÚ s trvalým pobytom v SR

Voľby do Európskeho parlamentu sa uskutočnia v sobotu 8.júna 2024. Voliť budeme 15 europoslancov na 5-ročné volebné obdobie.
 
Na každom hlase záleží, preto ak už teraz viete, že sa v deň konania volieb nebudete nachádzať v mieste svojho trvalého pobytu, od stredy 24.4.2024 máte možnosť vybaviť si hlasovací preukaz. Urobiť tak môžete viacerými spôsobmi:
  • Elektronicky alebo listom najneskôr do 20. mája, pričom žiadosť musí byť do uvedeného termínu doručená miestnemu úradu.
  • Osobne alebo prostredníctvom osoby splnomocnenej žiadateľom možno vyzdvihnúť hlasovací preukaz najneskôr v posledný pracovný deň predo dňom konania volieb v úradných hodinách miestneho úradu. Na miestnom úrade KVP je to najneskôr v piatok 7. júna do 12:30 hod v Kancelárii č.102.
  • Hlasovať na území SR môže aj občan iného členského štátu Európskej únie nad 18 rokov, ktorý má na Slovensku trvalý pobyt. Musí však predložiť najneskôr do 29. apríla žiadosť a vyhlásenie.
Žiadosť je dostupná aj na našom webe, nájdete ju tu - https://www.mckvp.sk/obcan/volbydoeuroparlamentu/1001426/
 
Viac informácii o eurovoľbách nájdete v sekcii na to určenej tu - https://www.mckvp.sk/obcan/volbydoeuroparlamentu/

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!