Street art festival priniesol na KVP umenie, workshopy, street food aj Separa

Uplynulý týždeň bol pre našu komunitu úžasný - prvý ročník Street Art Festivalu na Sídlisku KVP priniesol ohromnú dávku kreativity, zábavy a farieb. Naším cieľom bolo vytvoriť niečo výnimočné priamo v našej komunite a oživiť sídliskový priestor prostredníctvom umenia.
 
Vďaka talentovaným umelcom zo Slovenska aj zahraničia, naše bežné budovy získali úplne nový nádych. Fasády sa premenili na skutočné umelecké diela pred našimi očami. Umelci vytvorili päť veľkých muralov na uliciach Titogradskej, Starozagorskej či Wurmovej, a množstvo menších diel, ktoré môžete obdivovať na rôznych miestach v okolí.
Navyše sme vám ponúkli aj kreatívne workshopy, kde ste sa mohli naučiť niečo nové pod dohľadom skúsených umelcov. Vaše oči ste mohli potešiť aj výstavou umeleckých diel, ktorá sa konala vo Výmenníku Wuppertálska. Celý festival sme zavŕšili v nedeľu veľkou akciou plnou výborného jedla, skvelého DJ-a a vystúpením fenomenálneho rapera Separa.
 
Sme radi, že sme týmto festivalom dokázali, že umenie môže byť aj v našom každodennom prostredí. Ďakujeme všetkým, ktorí sa zúčastnili a podporili nás. Street art festival - Creative Streets sme mohli zorganizovať najmä vďaka podpore sponzorov a externých zdrojov z Višegrad Fond a dotácii Košického samosprávneho kraja z programu Terra Incognita.

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!