Street Art Festival

Cieľom je zrealizovať 1. ročník Street art festivalu v Košiciach pod názvom Creative Streets, kam prídu mladí umelci zo susedných krajín a veľkoplošnými maľbami výrazne ovplyvnia vizuálny vzhľad Mestskej časti Košice – Sídlisko KVP. Svojím príkladom a prostredníctvom workshopov s mladou verejnosťou budú šíriť odvahu mladých ľudí a vzbudia ich záujem o verejný priestor, pozitívny záujem o umenie a osobnú angažovanosť verejnosti. Festivalu sa zúčastnia umelci z Poľska, FAT HEAT z Maďarska, BOOGIE zo Švajčiarska,  PAUSER z Českej republiky a združenie umelcov WALLDESIGN zo  Slovenska. 

------------

To realize the 1st annual street art festival in Košice and Olomouc, where young mural and streetart artists from V4 countries will come and significantly influence the visual appearance of the cities with their large-scale paintings. They will spread among the youth the courage to "Express themselves!" and be active in public issues by their example and by workshops for young public. The festival will be attended by urban artists from Poland, FAT HEAT artist from Hungary, BOOGIE from Switzerland, PAUSER artists from the Czech Republic and the association of WALLDESIGN artists from Slovakia.

 

 

 

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!