Osadili sme nové bezpečnostné kamery

Dve nové bezpečnostné kamery sú aktuálne osadené na budove Polikliniky. Tak ako sme sľúbili, jedna monitoruje parkovisko pre dodávky a druhá parkovisko z opačnej strany.
 
Všetko to začalo byrokratickými procesmi, pokračovalo rokovaniami až po hľadanie dotiahnutia elektrickej prípojky a sietí. Je však dôležité povedať, že celá táto investícia by sa nám nepodarila bez spolupráce viacerých subjektov. A to Bytového podniku mesta Košice, firmy Antik Telecom s.r.o ako aj mestskej polície stanice KVP. Za čo veľmi pekne ďakujeme.
 
V záujme mestskej časti je pokračovať v inštalácii ďalších kamier, 5 by ich malo postupne monitorovať celý Drocárov park. V riešení je aktuálne aj kamera, ktorá by mala pribudnúť na Starozagorskej ulici a dohliadať na priestor v okolí detského ihriska Žihadielko, ako aj ďalšia na budove OC IV.
 
Systém monitorovania by sa mal celkovo rozšíriť o približne 18 nových kamier, o lokalitách, kde budú pomáhať vás budeme informovať.
 
Našim cieľom je zvýšenie bezpečnosti obyvateľov na frekventovaných miestach a takisto zefektívnenie práce mestskej polície.

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224