Zbierka pre Ukrajinu na miestnom úrade

Mestská časť Košice - Sídlisko KVP vyhlasuje zbierku pre ľudí, ktorí utekajú pred vojnou na Ukrajine. Títo nevinní ľudia čakajú niekoľko hodín aj s malými deťmi na hraniciach v zime a potrebujú bezprostrednú pomoc.
 
Do zbierky môžete nosiť:
  • Balené trvanlivé potraviny na okamžitú konzumáciu - napríklad croissanty, konzervy, paštéty s mäkkým viečkom (nič, k čomu je potrebný príbor).
  • Balené vody (ideálne menšie balenia, môžu byť aj sladené vody).
  • Deky, jednorazové izotermické fólie, spiace vaky, spacáky, karimatky.
  • Hygienické potreby (kefky, zubné pasty, vlhčené utierky, utierky na intímnu hygienu, tampóny, vreckovky, toaletný papier).
  • Powerbanky na nabíjanie.
  • Keksíky, džúsiky, piškóty, chrumky, ovocné tyčinky, taštičky pre deti.
  • Zdravotnícky materiál - obväzy, lekárničky, dezinfekčné pomôcky.
Veci môžete nosiť do zasadačky miestneho úradu počas úradných hodín v priebehu celého týždňa.
 
Oblečenie ani obuv aktuálne na hraniciach nepotrebujú, majú toho dostatok. Nosiť to však môžete do krízových centier, kde tieto veci uskladňujú a v prípade potreby využijú.
 
Aj KVP-čkári stoja za Ukrajinou a pomôžu, ako vedia. Ďakujeme!

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!