Začíname s obnovou vodorovného dopravného značenia

Na Sídlisku KVP sa v utorok začalo s obnovou vodorovného dopravného značenia na vybraných priechodoch pre chodcov a priestoroch pred kontajneroviskami.
 
Prosíme Vás, aby ste neparkovali svoje autá na priechodoch pre chodcoch a miestach pred kontajneroviskami. V opačnom prípade budete odtiahnutí mestskou políciou. Práce budú prebiehať denne v čase od 08:00 - 16:00 hod.
 
Budeme Vás priebežne informovať, sledujte naše komunikačné kanály. Potrebujeme najmä priaznivé počasie a Vašu spoluprácu. Ďakujem.

 

Fotogaléria

Kontakt

Miestny úrad mestskej časti
Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

IČO : 00691089

Telefón:  055 / 789 06 10
Fax:        055 / 789 06 33
Mobil:     0948 780 224

 

 

Vytvorenie účtu - registrácia v online casino - je to veľmi jednoduché.Stačí vyplniť pár koloniek na stránke a stlačiť tlačítko. Bez vytvorenia účtu nebudete môcť hrať za skutočné peniaze a skutočné peniaze aj vyhrať.

V jednom kasíne by ste si mali vytvárať len jeden účet, také sú pravidlá. Určite odporúčame pri vytváraní účtu uvádzať pravdivé údaje. Kasíno ich nezneužie, je licencované a kontrolované v rámci Európskej únie. Vlastne ich ani nemá ako zneužiť.

Ked si budete chcieť poslať vyhraté peniaze na Váš účet v banke, a vaše údaje nebudú správne, bude to oveľa zložitejšie a možno svoju výhru ani nikdy neuvidíte na svojom účte.

Kasína ktoré si namusíte inštalovať na svoj počítač ponúkajú možnosť vytvoriť si účet priamo na ich web stránke. V kasínach ktoré sa inštalujú, nájdete registráciu po otvorení kasíno programu.Nezabudnite, že pri vytvorení účtu a prvom vklade máte nárok na BONUS!